Jaunumi

Jauns gads

Nu var ievilkt elpu, atskatīties uz padarīto, un lēnām gatavoties nākamajam darba cēlienam.  Šis gads mums bijis raibs, un par to mums jāsaka paldies jums visiem. Jo tādu atbalstu, labie vārdi, ziņas un zvani. Jūs pat nevarat iedomaties ka tie silda sirdi.  Tas uzliek arī milzu pienākumu neapstāties. Ritēt raiti un tikai uz priekšu, un…

Rudens

Rudenī viss šķiet tik skrejošs un nenotverams. Vienā dienā ir saule un krāsains lapkritis, otrā jau drūmas debesis, lietus. To visu gribas izbaudīt un nenokavēt! Pamanīt, piefiksēt un izjust pateicību par to, kas dots ikdienas skrējienā- sākot ar siltu smaidu vai pieskārienu no līdzcilvēka un beidzot ar lielajiem, skaistajiem notikumiem. 

Mājas kafejnīcu dienas

“Mājas kafejnīcu dienas” ir kļuvušas par neatņemamu Latvijas vasaras sastāvdaļu un šis gads nebūt nav izņēmums.  23.jūlijā aicinām gostus lai baudītu vēlās brokastis no 11.00 līdz 15.00.. Nākošais pasākums kurā piedalīsimies 31.jūlijs Maizes un sidra svētki Āraišu dzirnavās. Svētku laikā 13.30  apmeklētājiem sniegsim rupjmaizes saldo ēdienu meistarklasi. Uzzināsiet kā pagatavot saldo rupjmaizes ruleti un rupjmaizes…

Vasara

Vasara… manuprāt skan ļoti saulaini un garšīgi- pēc zemenēm, ķiršiem un avenēm, pirmajam sēnēm, pēc rīta un vakara dūmakas, pamatīgas, bet siltas lietus gāzes, pēc putnu treļļiem un sienāžu sisināšanas, pēc peldes… un vēl, un vēl, un vēl. 

Ko likt galdā?

Kad pietrūkst zaļuma aiz loga, atrodi to šķīvī. Gluži ka sāls un pipari uzlabo ēdiena garšu, tāpat pavasaris paaugstina prieka sajūtu. Dzīvojam krāsaini! Lai esam laimīgi!

Notiek ielāde…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.


Seko mums Instagram

Uzzini par jaunumiem pirmais!